2e afd. 24 februari 1977 AANSCHAFFING MACHINES SPORTPARK Heemstede, 8 februari 1977. Aan de Raad, Door het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting is medewerking ge- vraagd voor het aanschaffen van de volgende machines. a. prikrol voor de ontluchtinq van de grasmat De huidige prikrol, die 25 .iaar geleden is aangeschaft, is volkomen versleten. Bovendien kunnen de pennen van deze prikrol slechts een diepte bereiken van ca.5 cm. De aanschaffing van een diepverluchter met een werkdiepte van ca.20 cm. zal de grasmat goed ontluchten, waardoor de grasmat tevens be- hoorlijk waterdoorlatend zal worden. De aanschaffingsprijs bedraagt, inclusief omzetbelasting, f.5.300,— b. bezandingsmachine. De werkzaamheden voor het verschralen van speelvelden met een te vet geworden bovenlaag, worden tot nu toe met hand en schep uitgevoerd. Het spreekt voor zichzelf dat deze wijze van verschraling bijzonder tijdrovend en "ouderwets" is. De aanschaffingsprijs van een bezandingsmachine bedraagt, inclusTer omzetbelastingf.11.700, c. doorzaaimachine Evenals de onder b genoemde werkzaamheden, geschiedt het jaarlijks in- zaaien van kaal geworden speelgebieden met de hand. De aanschaffing van een doorzaaimachine geeft niet alleen tijdwinst, doch het inzaaien gebeurt tevens gelijkmatiger De aanschaffingsprijs bedraagt, inclusief omzetbelasting, f. 12.700, Wij stellen u voor, overeenkomstig bijgevoegd ontwerp, te besluiten kre- dieten van respektievelijk f.5.300,-, f.11.700,- en f.12.700,- be- schikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, 0e burgemeester, J,M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 35