2e afd. 37 Heemstede, 8 februari 1977. Aan de Raad, Het bestuur van de Heemsteedse Spartstichting heeft een verzoek inge- diend voor het treffen van de navolgende voorzieningen. a. het maken van een berging met verkoopruimte voor het zwembadrestau- rant. Tot nu toe wordt de voorraad van het restaurant opgeslagen în het restaurant, de machinekamer of elders. Om een scheiding te verkrijgen tussen voorraad en verkoopruimte ts het gewenst voor de opslag van deze voorraad een afzonderlijk ge- bouwtje te creëren. De mogelijkheid doet zich voor om op de bestaande fundering van een niet in gebruik zijnde open doucheruimte nabij de kleedcabines en toiletten voor dames een dergelijk gebouwtje te plaatsen. Hierin kan tevens een kleine afzonderlijke verkoopruimte gemaakt wor- den ter vervanging van de afgeschreven en in vervaiien staat verke- rende snoeptent op de zonneweide van het zwembad. De kosten van deze voorziening worden geraamd op f.39.960, b. het plaatsen van een hekwerk rond de ri.iwielstaTlinq. Om een onjuist gebruik van de open rijwielstalling, zoals het verme- len van fietsen en bromfietsen en het bezorgen van overlast aan de be woners van de Sportparklaan enigszins te kunnen bestrijden, îs het noodzakelijk rondom de rijwielstalling een hekwerk te plaatsen. De kosten hiervan worden geraamd op f.9.850,— Wij zijn van mening dat genoemde voorzieningen bijdragen tot een doelma- tige en moderne exploitatie van het open zwembad. Wij stellen u voor, overeenkomstig bijgevoegd ontwerp, te besluiten kre- dieten van respektievelijk f.39.960,- en f.9.850,- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 37