2e afd, 24 februari 1977 40 .VERORDENING GELDELIJKE VOORZIENINGEN RAADS- EN COMMISSIELEDEN De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 64f, 64g, 64i en 168 van de gemeentewet en de arti- kelen 1 tot en met 6 van het koninklijk besluit van 23 november 1976, Stb. 621; BESLUIT vast te stellen de volgende Verordening geldelijke voorzieningen raads- en commissieleden Artikel 1 In deze verordening wordt verstaan onder: a. de leden van de raad: de leden van de raad, die geen lid zijn van het colleqe van burgemeester en wethouders; b. commissie: een door de raad, het college van burgemeester en wethou- ders of de burgemeester ingestelde commissie; c. A.M.v.B.het koninklijk besluit van 23 november 1976, Stb,6Zl, tot uitvoerinq van de artikelen 64f en 64g van de gemeentewet; d. woongebied: het daarvoor overeenkorastig het bepaalde in artikel F18 van het Algemeen Ambtenarenreglement der gemeente Heemstede door bur- gemeester en wethouders aangewezen gebied. Artikel 2 1. De leden van de raad ontvangen per kalenderjaar een vergoeding voor hun werkzaamheden en een tegemoatkoming in de kosten ten bearage van 100% van de bedragen, vermeld in de bij de A.M.v.B. behorende tabel I, zoals die bedragen telkenjare door de minister van binnenlandse zaken zijn of worden vastgesteld voor een gemeente in klasse 8. 2. Hij, die gedurende een gedeelte van het kalenderjaar lid van de raad is qeweest, ontvangt de vergoeding en de teqenoetkominq în de kosten, als bedoeld in het eerste lid, naar evenredigheid van het aantal dagen, dat hij het lidmaatschap van de raad heeft bekleed. Artikei 3 De leden van een commissie, die geen raadslid zijn, ontvangen voor het bijwonen van de vergaderingen van de commissie een vergoeding ten bedrage van 100% van het bedrag, vermeld in de bij de A.M.v.B. behorende^ tabel Ii, zoals dat bedrag telkenjare door de minister van binnenlandse zaken is ot wordt vastgesteld voor een gemeente in klasse 8. Artikel 4 1. Een lid van een commissie, geen raadslid zijnde, ontvangt_een vergoe- ding van reiskosten en zo nodig verblijfkosten, indien hij woonachtig is buiten het woongebied der gemeente. 2. Deze vergoeding wordt vastgesteld overeenkomstig de regels voor de ver- - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 51