2e afd. 47 Heemstede, 8 naart 1977. Aan de Raad, Bij uw besluit van 29 aoril 1976, nr.44, is een krediet van f.44.650,— beschikbaar nesteld voor renovatie van het hoofdveld, twee bijvelden en een oefenveld, in qebruik bij de voetbalvereni- qinq R.C.H. Het 1 iqt in de bedoeünn om dit jaar de tweede fase van het reno- vatieplan ter hand te nemen. Hiervoor komen in aanrwrkino twee vel- den, in qebruik bij de voetbalverenininqen "S.V.J." en "H.F.C.- Spaarnevoqels", alsmede een hockeytraininnsveld, in nebruik bij de hockeyvereniqinq "M.H.C.Alliance' De werkzaamheden aan de beide voetbalvelden zullen worden uitne- voerd volqens de bevindinqen van het bedrijfslaboratonun voor qrond- en qewasonderzoek te Oosterbeek. Inschakelinq van dit bureau was noodzakelijk, omdat de samenstellinq van de qrondlaqen plaatse- lijk zo verschilde. De beoordelinq over de te ncmen maatrerelen werd hierdoor bemoeilijkt. Het hockeytraininqsvcld qeeft on dit punt minder problemen, hoewel rekeninq dient te worden aehouden met een vrjj dunne toplaaq. Laatstqenoemd veld zal on denebruikelijke wijze worden nerenoveerd, te weten frezen, soltten, eqaliseren en opnieuw inzaaien, waarbij te- vens pieuwe drainaqe zai worden aanoebracht. De kosten zullen, blijkens de voor u ter jnzane nelende stukken, f.47.400,-- jnclusief omzetbelastinq qaan bedranen. Wij stelen u voor, conform bijqaand ontwerp-besluit, aan ons een krediet van f.47.400,- te verlenen. Burqemeester en wethoudcrs van HEEHSILDE, De secretaris, 0e burneneester, J.M.Kruitwaqen. W.H.D.Ouarles van üfford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 15