25 augustus 1977 ARTIKEL 9 1. De commissie stelt regelen vast met betrekking tot het gebruik van het cultureel centrum, met inbegrip van de tarieven voor het gebruik van de beschikbare ruimten. In deze regelen kan de com- missie het dagelijks bestuur bevoegd verklaren tot het ingebruik- geven van het centrum in de door de commissie te noemen gevallen. De regelen behoeven de goedkeuring van burgemeester en wethouders. - 4 - 4e afd. ARTIKEL 8 1. De commissie stelt jaarlijks een ontwerp-begroting van inkomsten en uitgaven voor het volgende begrotingsjaar op. De ontwerp-be- groting wordt vöör 1 juni voorafgaande aan het begrotingsjaar met de nodige toelichting bij burgemeester en wethouders inge- d i end 5. De c.ommissie behoeft de voorafgaande goedkeuring van de raad op haar besluiten die financiële verplichtingen inhouden of kunnen inhouden die niet in de vastgestelde gemeentebegroting zijn ge- raamd 2. Geldige besluiten kunnen slechts worden genomen met een volstrek- te meerderheid van stemmen in een vergadering waarin meer dan de helft van het aantal zitting hebbende leden aanwezig is. 3. De stemming over personen geschiedt schriftelijk. Bij het staken van de stemmen wordt in dezelfde vergadering een herstemming ge- houden; indien de stemmen dan opnieuw'staken, beslist terstond het lot. De stemming over zaken geschiedt mondeling; bij het staken van de stemmen wordt het voorstel geacht te zijn verworpen. De commissie stelt zonodig nadere regelen met betrekking tot de orde van haar vergaderingen vast. 6. Alle op de vergadering betrekking hebbende stukken worden ter ken- nisneming aan burgemeester en wethouders gezonden. 7. De commissie is verplicht de door burgemeester en wethouders ver- langde inlichtingen over het beheer van het cultureel centrum te verstrekken en een eventueel door burgemeester en wethouders aan te wijzen vertegenwoordiger toe te laten tot de vergadering. 8. De zakelijk/artistiek leider van het cu-Itureel centrum woont de vergadering bij, tenzij de commissie anders besluit. De commissie beschikt binnen de grenzen, door burgemeester en wethouders aangegeven, over de gelden die de raad ten behoeve van de commissie op de gemeentebegroting heeft uitgetrokken. 3. De financiële administratie en het kasbeheer worden gevoerd door de gemeente. 4. De commissie doet van de te ontvangen bedragen en de te verrich- ten betalingen mededeling aan burgemeester en wethouders, onder bijvoeging van de nodige, door de voorzitter voor akkoord ver- klaarde stukken. 4. 5. 2.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 154