4e afd 25 augustus 1977 6. De leden treden af zodra zij de hoedanigheid verliezen, op grond waarvan zij tot iid zijn benoemd. 7. Een tussentijds benoemd lid treedt af op het tijdstip waarop de- gene in wiens plaats hij is benoemd, had moeten aftreden. 8. Bij het openvallen van een plaats wordt binnen drie maanden in de vacature voorzien. ARTIKEL 7 1. De leden van het algemeen bestuur mogen: a. in rechtsgedingen waarin het lichaam betrokken is, niet als ad- vocaat of procureur werkzaam zijn; b. middellijk noch onmiddel1ijk deelnemen aan leveringen of aanne- mingen ten behoeve van het lichaam. Op de leden die hiermede in strijd handelen, is het bepaalde inar- tikel W 9 van de Kieswet van overeenkomstige toepassing. 2. Het bepaalde in artikel 52 van de gemeentewet is op de leden van het algemeen bestuur van overeenkomstige toepassing. ARTIKEL 8 Aan het algemeen bestuur behoren ten aanzien van de behartiging van de taak van het lichaam alle bevoegdheden, die niet bij of krachtens deze regeling aan anderen zijn opgedragen. ARTIKEL 9 Indien het algemeen bestuur een huishoudelijk reglement en/of een reglement op het muziekcentrum vaststelt, brengt het dagelijks be- stuur deze regelingen ter kennis van de deelnemers. ARTIKEL 10 1. Het algemeen bestuur stelt, met inachtneming van de bepalingen de- zer gemeenschappelijke regeling, een reglement van orde vast voor zijn vergaderingen. Dit reglement wordt ter kennis gebracht van de deelnemers. 2. In dit reglement wordt onder andere de wijze van bekendmaking van plaats, datum, agenda en aanvangsuur van de vergaderingen van het algemeen bestuur vastgelegd, alsmede de wijze van publikatie daar- van in de gemeenten. ARTIKEL 11 1. Het algemeen bestuur vergadert tenminste vier maal per jaar en voorts zo dikwijls de voorzitter of het dagelijks bestuur ditnodig - 6 - 9. Periodiek aftredende leden kunnen terstond opnieuw worden benoemd. 10. Elk van de in lid 1 onder a en b genoemde organen is bevoegd een gedane benoeming te allen tijde in te trekken en een ander lid te benoemen.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 26