88 oordeelt, of wanneer tenminste drie leden dit schriftelijk aan de voorzitter verzoeken onder opgave van de te behandelen onderwerpen. Het reglement van orde bepaalt binnen welke termijn in dit laatste geval een vergadering moet worden gehouden. 2. De voorzitter geeft, met inachtneming van hetgeen te dien aanzien in het reglement van orde voor de vergaderingen van het algemeen bestuur is bepaald, schriftelijk kennis van de agenda, de plaats, de dag en het aanvangsuur van de vergaderingen ARTIKEL 12 1. De vergaderingen van het algemeen bestuur worden in het openbaar gehouden. 2. De deuren worden gesloten wanneer dit door tenminste drie leden wordt gevorderd of de voorzitter dit nodig oordeelt. 3. Het algemeen bestuur beslist vervolgens of met gesloten deuren zal worden beraadslaagd en besloten, met dien verstande, dat in een zodanige vergadering: a. niet mag worden beraadslaagdnoch besloten omtrent: 1. begrotingen, begrotingswijzigingen en rekeningen; 2. het invoeren, wijzigen of afschaffen van lesgelden; 3. het vaststellen, wijzigen of intrekken van rechtspositierege- lingen voor het personeel van het lichaam; b. niet mag worden besloten tot: 1. het vaststellen, wijzigen of intrekken van de organisatie-op- zet en het lessenpakket; 2. het verwerven van de eigendom, of van enig ander zakelijk dan wel persoonlijk recht, op onroerende goederen; 3. het vervreemden, dan wel het met enig zakelijk of persoonlijk recht belasten van onroerende goederen; 4. het onderhands aanbesteden van werken en leverantiën; 5. het aangaan van geldleningen en het uitlenen van gelden, waar- onder mede wordt begrepen het aangaan van rekeningcourantover- eenkomsten, alsmede het verlenen van garanties voor de beta- ling van rente en aflossing van door anderen te sluiten of gesloten geidleningen; 6. het doen van uitgaven als bedoeld in artikel 38 van deze re- geling. ARTIKEL 13 Op de vergaderingen van het algemeen bestuur zijn de artikelen 49, vijf- de, zesde, zevende.en achtste lid, 52, 54, eerste, tweede en vierdeiid, 55, 56, 57 en 58 der gemeentewet van overeenkomstige toepassing, voorzo- ver daarvan niet bij of krachtens deze regeling is afgeweken. leder lid brengt één stem uit. 4e afd. 25 augustus 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 27