Brandgevaarlijkheid van dakbedekkingen 1. Dakbedekkingen mogen niet brandgevaarlijk zijn in de zin van NEN 3882, uitgave 1975. Niet van toepassing is het bepaalde in dit lid op dakbedekkingen van geringe dikte, onmiddellijk gelegen boven een onbrandbare laag die deel uitmaakt van een constructie met een brand- werendheid van ten minste 30 minuten, een en ander mits overslag van brand van de dakbedekking naar andere gebouwen uitgesloten kan worden geacht. 2. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1, indien het brandgevaar voor de omgeving in verband met de ARTIKEL 189 Van artikel 189 worden het ARTIKEL 191 Van artikel 191 worden het opschrift en de tekst vervangen door: Bescherming tegen weersinvloeden door daken ARTIKEL 192 Van artikel 192, eerste lid, vervalt de niet-van-toepassingverklaring. ARTIKEL 193 Van artikei 193 worden het opschrift en de tekst vervangen door: opschrift en de tekst vervangen door: van niet tot bewoning bestemde ge- Nadere eisen kunnen worden gesteid met betrekking tot de warmte- isolatie van daken van niet tot bewoning bestemde gebouwen, indien zich onmiddellijk onder het dak voor het verblijf van mensen bestemde ruimten bevinden. Daken van tot bewoning bestemde gebouwen moeten afdoende bescherming bieden tegen regen en sneeuw en voor zover het daken van besloten ruimten betreft, ook tegen wind. Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot de bescherming tegen weersinvloeden door daken van niet tot be- woning bestemde gebouwen, indien zich onmiddellijk onder het dak ruimten bevinden, bestemd voor het verblijf van mensen. Warmte-isolatie van daken bouwen 1. 2.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 70