4e afd. 29 september 1977 108 ringsmiddelen alsmede afschrijvingen op de met deze middelen ge- financierde objecten worden jaariijks in de exploitatierekening opgenomen. 3. De gemeenten waarborgen de voldoening van rente, aflossing en kos- ten van de door het schap te sluiten vaste geldleningen, alsmede van gelden die het schap in rekening-courant of bij wijze vangeld- lening zal opnemen, naar evenredigheid van het aantal inwoners op 1 januari van het jaar waarin de overeenkomst voor de desbetref- fende transactie wordt gesloten. ARTIKEL 28. ARTIKEL 29. Het dienstjaar loopt vanaf 1 januari tot en met 31 december. ARTIKEL 30. 1. Het beheer van de geldmiddelen berust in handen van de penningmees- ter. De boekhouding wordt gevoerd door de centrale boekhouding van de gemeente HaarlemmermeerDe kas berust bij de centrale kas van de gemeente Haarlemmermeer 2. Alle gelden van het schap worden in rekeping-courant gestort bij de gemeente Haarlemmermeer. 3. De centrale kas dér gemeente Haarlemmermeer is belast met de inning van alle inkomsten van het schap en zorgt voor de betaling van alle vorderingen ten laste van het schap uit de in het lid 2 bedoelde re- kening-courant, met dien verstande dat de betalingen uitsluitend zul len geschieden op schriftelijke last van het dageiijks bestuur of namens dit bestuur van een door dit bestuur uit zijn middelen aan te wijzen lid, welke last raede wordt ondertekend door de pe'nningmeester 4. Vervallen. 5. De penningmeester doet jaarlijks aan het dagelijks bestuur rekening en verantwoording over zijn beheer. ARTIKEL 31. 1. Het algemeen bestuur stelt elk jaar een ontwerp-begroting voor het volgende jaar op met een memorie van toelichting en een staat, aan- gevende de geraamde kosten welke ten laste van elk van de gemeenten komen én zendt deze bescheiden'aan burgemeester en wethouders van elk der deelnemende gemeenten vöôr 1 mei van het jaar voorafgaande aan dat waarvoor de bearoting dient. 2. Bezwaren tegen dit ontwerp kunnen bij het algemeen bestuur. worden ingebracht binnen 2 maanden na de toezending daarvan. - 11 - 1. Voor het doen van de lopende uitgaven wordt door het schap een re- kening-courantovereenkomst gesloten met de gemeente Haarlemmermeer. 2. Geschillen omtrent de uitvoering van de in lid 1 bedoelde overeen- komst worden.ter beslissing voorgelegd aan gedeputeerde staten.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 11