1 4e afd. 29 september 1977 108 overgegaan nadat de raden van tenminste 2/3 der deelnemende gemeen- ten daartoe hebben besloten, met dien verstande evenweldat in elk geval ook de raden der gemeenten Haarlemmermeer, Heemstede en Zana- voort tot de opheffing hebben besloten. 2. Het dagelijks bestuur zalzodra tot opheffing is besloten, overgaan tot de voorbereiding van de ontbinding van het lichaam en stelt daar toe binnen zes maanden een 1iquidatieplan op. Het liquidatieplan wordt vastgesteld door het algemeen bestuur en behoeft de goedkeu- ring van gedeputeerde staten. Slot- en archiefbepalingen. ARTIKEL 42a. Ten aanzien van de archiefbescheiden van het schap zijn de voorschrif- ten omtrent de zcrg, de bewaring en het beheer der archiefbescheiden, alsmede die omtrent het toezicht daarop, zoals die voor de gemeente Haarlemmermeer zijn of worden vastgesteld, van overeenkomstige toepas- sing. ARTIKEL 43. In alle gevallen waarin deze regeling niet voorziet beslist het alge- meen bestuur. overeenkomstig de terzake geldende bépalingen van de wet. ARTIKEL 44. 1. De regeling wordt aangegaan voor onbepaalde tijd en treedt in wer- king op de eerste dag van de maand volgende op die waarin de in ar- tikel 8 van de Wet gemeenschappelijke regelingen bedoelde bekendma- king in de Nederlandse Staatscourant heeft plaatsgevonden. 2. Het dagelijks bestuur draagt op kosten van het schap zorg voor de bekendmakingen, bedoeld in artikel 8 van de Wet Gemeenschappelijke Regeli ngen. ARTIKEL 45. De regeling kan worden aangehaald als: "Gemeenschappelijke Regeling Woonwagenschap Zuid-Kennemerland" Behoort bij besluit van de Raad der gemeente Heemstede d.d. 29 septem- ber 1977. De secretaris De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 15