4e afd. 29 september 1977 108 WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING WOONWAGENSCHAP ZUID-KENNEMERLAND Heemstede, 16 augustus 1977. Aan de Raad, Blijkens een op 1 augustus j.I. ontvangen brief van het woonwager,- schap Zuid-Kennemerland heeft het algemeen bestuur van het woonwagen- schap op 11 maart 1977 besloten het aan de Keesomstraat te Zandvoort gelegen woonwagencentrum van die gemeente in exploitatie en beheer (erfpacht) over te nemen en te renoveren. Omtrent de renovatie vindt momenteel overleg plaats met een architectenbureau. Dit besluit past geheel in het huidige door het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk voorgestane beleid, dat gericht is op het bouwen van kleine woonwagencentra en het zo moge'lijk decentralise- ren van in het verleden gebouwde regionale woonwagencentra Ingevolge het bepaaïde in de artikelen 4 en 5 van de Woonwagenwet dient de gemeenschappelijke regeling aan te geven in welke gemeente een cen- trum ligt en wat de capaciteit hiervan is. In verband met de overname van het centrum te Zandvoort dient de huidi- ge gemeenschappelijke regeling derhalve te worden gewijzigti. Het algemeen bestuur van het woonwagenschap heeft op 24 juni 1977 be- sloten de radén der deelnemende gemeenten voor te stellen tot diewij- ziging te besluiten. Verder heeft het algemeen bestuur besloten de raden voor te stellen enkele wijzigingen aan te brengen naar aanleiding van kanttekeningen van het provinciaal bestuur, gemaakt bij de goedkeuring van de vorige wijziging van de gemeenschappelijke regeling alsmede enkele verande- ringen betreffende de procedure inzake de (voorlopige) vaststelling van begrotingen en jaarrekeningen. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 1