108 Woonwagenwet voor het hebben van een standplaats op een van de woon- wagencentra. 2. Tot vaststelling of wijziging van deze verordening en de verordening als bedoeld in artikel 9 der Woonwagenwet wordt eerst overgegaan na overleg met de in artikel 23 bedoelde commissie. ARTIKEL 13. Tot de taak van het dagelijks bestuur behoort: a. het behoorlijk voorbereiden, voor zover het niet aan anderen is op- gedragen, van al hetgeen in het algemeen bestuur ter overweging en beslissing moet worden gebracht; b. het uitvoeren van de besluiten van het algemeen bestuur; c. het beslissen van de over die uitvoering gerezen geschillen tenzij die beslissing bij wettelijk voorschrift aan anderen is opgedragen; d. het verstrekken van inlichtingen aan de gemeenten en aan de in ar- tikel 149 der gemeentewet genoemde instanties; e. het dagelijks bestuur van de door het schap te exploiteren woonwa- gencentra f. de zorg, voor zover deze niet aan anderen toekomt, voor de controle op het' geldelijk beheer en de boekhouding; g. het nemen van alle conservatoire maatregelen zowel in als buiten rechte en het doen van alles wat nodig is ter voorkoming van verja- ring en veriies van recht of bezit; h. het zenden van een afschrift, eventueeVvergezeld van een toelich- ting, van elk beSluit van het algemeen bestuur, dat de goedkeuring van Gedeputeerde Staten behoeft, aan de gemeentebesturen; i. het zenden van bericht van eventuele goedkeuring van de in sub h bedoeide besluiten aan de gemeentebes'turen. ARTIKEL 14. 1. Indien het algemeen bestuur besluit de maximale capaciteit van een centrum op een lager getal vast te stellen kan het bestuur hierbij bepalen dat het gebruik van het overtollige aantal standplaatsen wordt geschorst totdat hierin onherroepelijk is voorzien door wij- ziging'van de regeling of totdat de raden der deelnemende gemeen- ten hebben verklaard zich met een dergelijke wijziging der rege- ling niet te kunnen verenigen. 2. Alvorens het in het eerste lid genoemde besluit te nemen hoort'net bestuur de coördinatie-commissie. 3. Het besluit tot schorsing van het gebruik van een standplaats is onderworpen aan de goedkeuring van gedeputeerde staten. ARTIKEL 15. 1. De voorzitter is belast met de leiding van de vergaderingen van het algemeen en van het dagelijks bestuur. - 7 - 4e afd. 29 september 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 7