4e afd. 29 september 1977 3. Alle stukken, welke van het schap uitgaan, zowel van het algemeen bestuur als van het dagelijks bestuur, worden ondertekend door' de voorzitter en de secretaris. 4. De voorzitter is, behoudens het bepaalde in artikel 13 onder b belast met de uitvoering van de besluiten van het alqemeen en van het dagelijks bestuur. 5. Hij ontvangt en opent alle aan het algemeen en/of daqeliiks be- stuur gerichte stukken en brengt deze in de eerstvolgende verqa- dering ter tafels 6. Hij is in spoedeisende gevallen bevoegd het daardoor qevorderd voorlopig onderzoek der stukken, alvorens ze ter tafel te bren- gen te doen plaatsvinden en geeft daarvan kennis in de eerstko- mende vergadering van het betreffende bestuur. 7. Hij is voor het door hem gevoerde beleid aan het algemeen be- stuur respectievelijk aan het dagelijks bestuur verantwoording schuldig en geeft deze organen te dien aanzien alle verlanqde inlichtingen. 3 ARTIKEL 16. In Devallen van dringende spoed is de voorzitter bevoeqd voorlopiq regeiend op te treden onder gebondenheid de leden van het daqelijks bestuur hiervan terstond op de hoogte te brengen. ARTIKEL 17. 1. Het algemeen en het dagelijks bestuur wordt terzijde gestaandoor een secretarns en een penningmeester. 2. Burgemeester en wethouders van Haarlemmermeer dragen voor elk van eze betrekkingen een ambtenaar dier gemeente en een plaatsver- vanger voor ter benoeming door het algemeen bestuur. 3. Aan de secretaris en de penningmeester kan een door het alqemeen Destuur te bepalen vergoedihg worden toegekend. 4. Door het dagelijks bestuur wordt het personeel van het schap be- noemd, geschorst en ontslagen. Het dagelijks bestuur stelt voor ne secretaris van de coördinatiecommissie en de-beheerderfseen taakomschrijving en instructie vast. Op het personeél zijn de rechtspositieregelingen voor het perso- neel der gemeente Haarlenmermeer van toepassing, voorzover daar- van bij deze regeling niet wordt afgeweken. Voor de toepassinq daarvan treden de organen van het schap in de plaats van de or- ganen dier gemeente. ARTIKEL 13. 1. De voorzitter belegt de vergaderingen van het algemeen en van het 2. Hij vertegenwoordlgt het lichaatn in alle rechtsgedingen, alsmede bij alle buiten gerechtelijke rechtshandelingen. Hij'kan deze gemachtigdete9enW°0rdlgi'n3 °pdragen aan een door hem aangewezen

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 8