29 september 1977 108 dagelijks bestuur. Hij bepaalt de plaats en het tijdstip van de vergadering 2. De vergaderingen van het algemeen bestuur worden tenminste twee- maal per jaar gehouden. 3. Wanneer dit door tenminste drie leden van het algemeen bestuur schriftelijk en met opgave van redenen wordt gevraagd, wordt bin- nen veertien dagen daarna door de voorzitter een vergadering belegd. 4 Geeft de voorzitter niet tijdig gevolg aan de aanvraag, bedoeld in het vorige lid, dan kunnen de ondertekenaars zelf de vergadering beleggen. 5. De leden worden, spoedeisende gevallen uitgezonderdtenminste acht dagen tevoren, met gelijktijdige toezending van de agenda, schrif- telijk ter vergadering opgeroepen. 6. Het algemeen bestuur kan in bijzondere gevallen ook over andere za- ken beraadslagen en besluiten. 7. Van de vergaderingen wordt door de secretaris een verslag opgemaakt, hetwelk aan de leden wordt toegezonden en in een volgende vergade- ring wordt vastgesteld. 8. Het bepaalde in het derde en vierde lid is op vergaderingen van het dageiijks bestuur van overeenkomstige toepassing met dien verstande dat één lid van het dagelijks bestuur om een vergadering van dit bestuur kan verzoeken. ARTIKEL 19. 1. De secretaris en de penningmeester zijn cfe organen van het schap in alles wat de hun opgedragen taak betreft behulpzaam. 2. In de vergaderingen hebben zij een raadgevende stem. ARTIKEL 20. ARTIKEL 21. 1. De vergaderingen van het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur zijn tot het nemen van besluiten slechts bevoegd,' indien tenminste de meerderheid van de zitting hebbende leden aanwezig is. 2. Elk lid brengt één stem uit. 3. De artikelen 49, 50, 52, 55, 55, 57 en 58 van de gemeentewet zijn van overeenkomstige toepassing. ARTIKEL 22. 1. Het algemeen bestuur kan aan de leden van het algemeen en het dage- lijks "bestuur een vergoeding voor het bijwonen van de vergaderingen van het algemeen en het dagelijks bestuur toekennen. 2. De leden van het algemeen en het dagelijks bestuur hebben aanspraak - 9 - 4e afd. Het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur kunnen voor hun verga- deringen reglementen van orde vaststellen.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 9