4e afd. 27 oktober 1977 120 I. Andere beschikkinqen. Een gunstige beschikking op een verzoek, een vergunning of ontheffing; dan wel een ander stuk, in het persoonlijk be- lang van de aanvrager opgemaakt, voor zover deze stukken niet afzonderlijk en met name elders zijn vermeld f 5,— II. ADMINISTRATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uittreksel uit een besluit, akte of ander stuk, een en ander voor zover die stukken bij de gemeente be- rusten, per bladzijde of gedeelte daarvan, voor zover hieronder niet afzonderlijk genoemd f 2,50 b. een fotokopie van een besluit, akte of ander stuk, een en ander voor zover die stukken bij de gemeente berusten, per afdruk o,45 c. een duplicaat vaccinatiebewijs f i,— 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp) begrotingen met memorie van toelichting f 25,-- b. de gemeenterekening 25,-- c. het verslag van het gemeentelijk technisch bedrijf f 20,— d. de algemene plaatselijke verordening f 8, e. de bouwverordening 22 f. de toelichting op de bouwverordening f 22,-- 9- een abonnement op de raadsstukken, per jaar f 10,-- h. een abonnement op het raadsverslag, per jaar f 10, i. de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag f 5,-- j. de gids voor het onderwijs in Heemstede, indien ver- strekt op aanvraag 3^.. k. overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stukken, voor zover afdrukken zijn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan f 0,45

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 10