4e afd. 27 oktober 1977 137 de commissie wordt geraamd op f.78.000,— (zulks inclusief verhoging van de post exploitatie ten laste van de gewone dienst). Met uitzonde- ring van de post ."binnenschilderwerk", welke post bij gedeeltel ijke uit- voering in eigen beheer met f.2.400,verlaagd kan worden, vertrouwen wij dat de op dit laatste overzicht geraamde bedragen reëel zijn en dat de betreffende voorzieningen voor het funktioneren van "Het Oude Slot" als cultureel centrum ook tijdens de experimentele periode minimaal noodzakelijk zijn. Rekening houdende met een post onvoorzien ad f.3.000,- is voor de inrichting een aanvullend krediet nodig van f.68.165,--, af te schrijven in 10 jaren; daarnaast dient de post "Kosten van Het Oude Slot" (oriderdeel exploitatie) van de gewone dienst der gemeentebegroting met f.7.268,-- te worden verhoogd. Een en ander is verwerkt in de met de brie ven van de beheerscommissie en daarbij behorende bijlagen bij de stukken ter inzage gelegde specificatie. Wij merken hierbij nog op dat in het aan vullende krediet, benodigd voor de inrichting, een aantal posten zijn be- grepen die geen of nauwelijks verband houden met de bestemming van het ge bouw; wij rekenen hiertoe met name de veiligheidsvoorzieningen en de over name van stoffering e.d., waarmee in totaal een bedrag van f.35.508,-- ge moeid is. Wij stellen u voor tot genoemde kredietverlening te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, A.Buiter, l.s. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 74