2e afd. 24 november 1977 142 3e WIJZIGING VERPLAATSINGSKOSTENVERORDENING Heemstede, 8 november 1977. Aan de Raad, Bij uw besluit van 29 augustus 1974, nr. 102, tot 2e wijziging van de Verplaatsingskostenverordening werd, in navolging van de voor het rijks- personeel getroffen regeling, de vergoeding, welke belanghebbenden als onderdeel van de verhuiskostenvergoeding voor hun kinderen genieten, ge- wijzigd in die zin, dat deze niet meer werd vastgesteld op een percenta- ge van de kindertoelage/-bijslag, maar werd bepaald op f 100,— voor elk tot het gezin behorend, medeverhuizend en ten laste van de belanghebben- de komendekind. In een circulaire van 26 augustus 1977, nr. AB 77/U 1340, deelt deMinis- ter van Binnenlandse Zaken mede, dat genoemd bedrag bij Koninklijk Be- sluit is gewijzigd in f 150,--. Het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeente- lijke personeelsaangelegenheden heeft inmiddels in een brief van 10 ok- tober 1977, nr. 5194, de aangesloten gemeenten geadviseerd de verplaat- singskostenverordening dienovereenkomstig te wijzigen. Daar verwacht mag worden, dat bedoeld bedrag van tijd tot tijd zal wor- den aangepast, beveelt het Centraal Orgaan tevens aan in de toekomst over te gaan tot een automatische aanpassing van dit bedrag. Een en ander is nader uitgewerkt in het u hierbij aangeboden wordende ontwerp-raadsbesluit tot 3e wijziging van de Verplaatsingskostenveroi dening. Wij stellen u voor dit ontwerp-besluit vast te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester A.Buiter, I.s. W.H.D.Quarles van Ufford. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 5