L17 het voor de hand te liggen, dat in eerste instantie voor de projek- ten va'n lijst II de volgende vragen gesteld worden; 1. raoet het betreffende projekt in het aangegeven jaar worden uitge- voerd of wordt uitstel verantwoord geacht. Indien uitstel verant- woord geacht wordt, in welk jaar zal uiterlijk tot uitvoer.ing moe- Af ten worden overgegaan; 2. zijn er minder kostbare alternatieven denkbaar. Als hulpmiddel is de hieronder weergegeven opstelling gebruikt. In deze opstelling zijn de projekten die geen budgettaire middelen ver- gen, achterwege gelaten. Dit betreft met name de investeringen van de nutssectoren van het gemeentelijk technisch bedrijf. Daarnaast zijn die projekten niet opgenomen waarvan de lasten reeds in de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf zijn opgenomen. Het betreft de volgende projekten: Vervanging kraakpersvuilnisauto f 180.000,-- Vervanging bestelauto afd.bouwkunde 23.000,— Rekening is gehouden met de gewijzigde berekening van de kapitaal- lasten, waarmede de griffie akkoord is gegaan. Daar- bij wordt in het eerste jaar gedurende een half jaar rente berekend. Een aantal projekten is, ten opzichte van de aan u voorgelegde lijst, uitgesteld. Het betreft de vervanging van een Holder trekker, afd. plantsoenen, en de renovatie respectievelijk nieuwbouw van bijzonde- re scholen. Wat betreft de scholen, wordt thans niet meer verwacht dat deze op de peildatum 16 oktober 1978 zo ver gereed zullen zi.jn, dat zij in ge- bruik genomen zullen zijn. -22'- 2e afd. L6 decernber 1977 Vervanging kolkenzuiger 150.000,--

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 22