2e afd. 15 december 1977 117 moeten worden met de renovatie, inclusief de aanleg van parkeerplaat- sen. De kosten zullen in 10 jaar worden afgeschreven. De verbouwing van de Crayenesterschool zal in 1978 aan de orde gesteld worden. De lasten zullen dan niet eerder dan in 1980 in de begroting opgenomen hoeven te worden en zich uitstrekken over een periode van 25 jaar. Gelet op het feit dat gronden aan de Burgemeester van Lennepweg nog aangekocht zullen moeten worden alvorens tot realisering van een nog vast te stellen bestemmingsplan kan worden overgegaan, verwachten wij niet dat binnen de planperiode aân een realisering van de sportzaal aan de Burgemeester van Lennepweg gedacht kan worden. Hetzelfde geldt mutatis mutandis voor de realisering van een tweede tenni spark. De vernieuwing van de riolering en de verbetering van de woonomgeving van de wijken nabij Binnenweg en Raadhuisstraat kunnen, gelet op de start van de inspraakprocedures niet al te lang worden uitgesteld. De afschrijving zal iji 30 jaar geschieden. Slechts bij min of meer drastische jaarlijkse verhoging van de onroe- rend-goedbelastingen kunnen meerdere nieuwe projekten aangepakt worden. Hieronder geven wij drie mogelijke alternatieven. Het eerste uitgaande van een jaarlijkse verhoging van de onroerend-goedbelastingen met 10% per jaar vervolgens met 15% per jaar en tenslotte met 20% per jaar. Het alternatief dat uitgaat van een verhoging met 15% per jaar komt ons, met het oog op de gewenste uitvoering van nieuwe projekten, als het meest gewenst voor. Kolom 1 geeft de (restant)ruimte aan. Koiom 2 de noodzakelijke beschikking over de reserve voor het betref- fende projekt. Kolom 3 cumuleert de beschikkingen over de reserve in het betreffende dienstjaar.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 25