2e afd. 15 december 1977 150 Kw-vergoeding f 160,-- per jaar (was f 162,60). Vastrecht f 150,-- per jaar (ongewijzigd) Extra vastrecht voor nachttarief f 24,-- per jaar (ongewijzigd) 3. Groot verbruik 20.001 en meer Kwh/jaar (hoogspanning en laagspan- ning.). Met deze verbruikers worden door ons college, op grond van artikel 5 van de verordening regelende de prijzen van gas, water en electrici- teit en de meterhuren, bijzondere overeenkomsten aangegaan. C. Openbare verlichting. Basis 7,6 cent Brandstofaandeel 6,4 cent 14,0 cent (was 15 cent) Indien u ons hierboven geformuleerde voorstel aanvaardt impliceert dit dat in de verordening prijzen gas, water en electriciteit slechts de basistarieven behoeven te worden opgenomen, terwijl voor het brand- stofaandeel een brandstofclausule in deze verordening zal worden opge- nomen. Voor de aan deze tariefswijzigingen ten grondslag liggende gegevens wordt verwezen naar de achter bijgaand concept-raadsbesluit gevoegde bijlagen, te weten: Bijlage I overzicht van de eigen kosten, zoals opgenomen in de be- groting van het gemeentelijk technisch bedrijf voor 1978 sector electriciteitsvoorziening gesplitst in distribu- tiekosten hoogspanning en laagspanning en afnemerskosten Bijlage II overzicht van de consumptiekosten. Bijlage III overzicht van de distributiekosten. Bijlage IV totaaloverzicht van de kostprijs per Kwh, verdeeld over de onderscheidene deelmarkten. Wij stellen u voor tot de tariefswijzigingen te besluiten door vaststel ling van het hierbijqaande ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, A.Buiter, l.s. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 61