4e afd. 23 februari 1978 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLAN LIMBURGLAAN 26 Heemstede, 7 februari 1978. Aan de Raad, Bij uw besluit van 30 januari 1969, nr. 7, werd vastgesteld het "Be- stemmingsplan Van Merlenlaan-Kerklaan 1968". In dit plan, een herzie- ning van het oorspronkelijke plan 40 A, werd niet opgenomen een ter- reintje gelegen tussen de oostzijde van de Limburglaan, het verlengde van de Brabantlaan en de achterzijde van de bestaande panden van de apparatenfabriek Luxor, Kerkiaan 9. De directie van de genoemde fabriek heeft medewerking gevraagd aan een plan tot afronding van de bedrijfsruimte aan de achterzijde op het eigen terrein. Dit terrein heeft echter nog de oude bestemming van deels achtererf, deels groenstrook. Deze bestemmingen komen niet meer voor realisering in aanmerking. De beoogde afronding van de bebouwing aan de achterzijde van Luxor zal belangrijk bijdragen aan een verbe- terinq van het aanzien van het bedrijf. aan de zijde van de Brabant- laan. Met toepassing van het bepaalde in artikel 50, lid 8, van de Woningwet en van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het verlenen van de gevraagde medewerking mogelijk. Daartoe dient een herzdening van het oude bestemmingsplan 40 A voor het terrein omgeven door de Limburglaan, de verlengde Brabantlaan en de achterzijde van de bebouwing van Kerklaan 9, in voorbereiding te worden verklaard. Wij stellen u voor de herziening van het qenoemde bestemmingsDlan, voor het op het voor u ter inzage gelegde kaartje aangeduide terrein, in voorbereiding te verklaren. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek W.H.D.Ouarles van Ufford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 15