23 februari 1978 27 ONBEWOONBAARVERKLARING PRINSENLAAN 4 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woning Prinsenlaan 4, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nr3481, in een zodanig vervallen toestand ver- keert dat zij ongeschikt is voor bewoning; dat het metselwerk van de gevels is gescheurd, de vloeren hellen en het houtwerk van enige kozijnen en dat van het dakbeschot gedeeltelijk is vergaan; dat de schoorsteen in een slechte staat verkeert, als gevolg waarvan een slaapkamertje onbruikbaar is geworden; dat een deugdelijk trasraam ontbreekt en dat, door het instorten van het dak van de reeds onbewoonbaar verklaarde woning Prinsenlaan 6, de linker bouwmuur doorslaat als gevolg waarvan de woning vochtig is; dat de vrije hoogte boven de zoldertrap te gering is; overwegende, dat de inspecteur van de volkshuisvesting in de provin- cie Noord-Holland bij zijn brief van 20 januari 1978, nr. 337, heeft geadviseerd de woning Prinsenlaan 4 onbewoonbaar te verklaren op grond van de bovenvermelde gebreken, welke niet kunnen worden weggenomen door het treffen van voorzieningen; gelet op het voorstel van burqemeester en wethouders van 7 februari 1978; gelet op het bepaalde in artikel 33, eerste lid, van de Woningwet; BESLUIT 1. de woning Prinsenlaan 4, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sec- tie C, nr3481, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten dat de onder 1. vermelde woning binnen een termijn van zes niaanden, te rekenen van de dag waarop de termijn van voorzie- ning tegen dit besluit is verstreken of dit besluit in beroep is gehandhaafd, ontruimd moet zijn. HEEMSTEDE, 23 februari 1978. De Raad voornoemd, De secrejar^s,/ De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 18