2e afd. 23 februari 1978 WIJZIGING OPENBARE VERLICMTING AMSTELLAAN E.O. 28 Heemstede, 7 februari 1978. Aan de Raad, Oe verlichting van de Amstellaan en omgeving bestaat uit circa 4 meter hoge gietijzeren - omgebouwde - gaslantaarnpalen. Er treden thans zeer ernstige corrosie - verschijnselen op nabij de deurtjes. De vochtigheid in de palen is groot, zodat de daarin aangebrachte appa- ratuur wordt aangetast. Om deze situatie te verbeteren is een plan opgesteld, bestaande uit: a. het verwijderen van de aanwezige gietijzeren masten; b. het opnieuw indelen, volgens de huidige ideeën, waarbij het totale bestand met enkele lichtpunten uitgebreid wordt. In straten met hoofdzakelijk een woonfunktie en met een matige ver- keersintensiteit wordt een mast met een 1ichtpunthoogte van 5J meter toegepast. In de andere straten wordt een meer passende mast met een 1ichtpunthoogte van 4 meter toegepast. De kosten van voornoemde verbetering en uitbreiding worden geraamd op S 49.250,--. Het onderhavige object past in het kader van het "5 jarenplan openbare verlichting" In de beqroting 1978 van het gemeentelijk technisch bedrijf, sector elektriciteitsvoorzieningis deze verbetering als memoriepost opgeno- men. Wij stellen u^conform bijgaand ontwerp-besluit, voor een krediet van S 49.250,-- beschikbaar te stellen ten behoeve van de wijziging van de openbare verlichting van de Amstellaan en omgeving. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van Ufford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 19