2e afd. 23 februari 1978 30 UITBREIDING POMPINSTALLATIE GEMEENTELIJK TECHNISCH BEDRIJF Heemstede, 17 januari 1978. Aan de Raad, Voor het normale weqvervoer ten behoeve van de afdeling reiniging en vervoer van het geneentelijk technisch bedrijf, wordt momenteel hoog- belaste dieselbrandstof gebruikt. Hiervoor is op het terrein van dit bedrijf een tank en pompinstallatie aanwezig Het is echter voor bepaalde voertuigen, zoals veegmachine, kolkenzuiger, tractoren, maaimachine etc., toegestaan laagbelaste dieselbrandstof te gebruiken. Indien de huidige pompinstallatie uitgebreid zou worden met een tank en pompinstallatie voor deze brandstof, kan bij een jaarverbruik van 15000 liter een besparing worden verkregen van 2.250,--. Voorts wordt een gedeelte van het wagenpark van het gemeentelijk tech- nisch bedrijf, bijvoorbeeld de bestelwagensgetankt met benzine bijeen particuliere benzinepomp. Indien naast bovengenoemde uitbreiding tevens een tank en een pompinstal- latie voor benzine zou worden geplaatst, kan bij een jaarverbruik van 25000 liter een besparing worden verkregen van f 4.750,--. Na realisering van deze voorzieningen kan de bovengrondse benzineopslag, die thans in stand wordt gehouden voor gladheidsbestrijding en eventu- ele kalamiteiten, vervallen. De kosten van de uitbreiding worden geraamd op 19.200,--. De bedrijfsreserve "onderhoud tractie" biedt voldoende ruimte om deze kosten te dekken. Wij zijn van mening dat van deze mogelijkheden tot besparing gebruik gemaakt dient te worden. De onderhavige uitbreiding is indertijd aange- meld ais project voor het beleidsplan. Omdat de kosten onder de 25.000,— werden geraamd, is dit projekt niet op lijst I of II, be- horende bij het beleidsplan, opgenomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 25