4e afd. 23 februari 1978 VOORZIENINGEN PRINSES BEATRIXSCHOOL 32 Heenstede, 14 februari 1978 Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniginrj voor Christelijk Onderwijs te Heemstede heeft op 24 november 1977 een aanvraag ingediend om ingevolge artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden te mogen ontvangen voor de bouw en inrichting van een personeels/artsenkamerhet aan- brengen van tochtpuien en het aanbrengen van geluidsisolerend materi- aal tussen twee leslokalen ten behoeve van de Prinses Beatrixschool In het schoolgebouw is geen afzonderlijke ruimte voor het personeel en voor gebruik door schoolarts en schooltandarts aanwezig; zij maken gebruik van de kamer van het hoofd der school Wegens toeneming van het aantal leeriingen is het gewenst voor perso- neel en artsen thans een afzonderlijke ruimte te creëren. Het aanbrengen van twee tochtpuien is noodzakelijk om een zeer hinder- lijke trek van de benedenverdieping naar de onlangs in gebruik genomen lokalen op de eerste verdieping teqen te gaan. De geluidsisolatie tussen de lokalen 7 en 8 is onvoldoende; de lessen worden hierdoor verstoord. Om hierin verbetering aan te brengen is het noodzakelijk de scheidingswand en het plafond op de afscheiding vande lokalen geluiddicht te maken. Wij menen dat de normale eisen bij inwilliging van de aanvraag niet zullen worden overschreden en dat het bestuur terecht een beroep op de toepassing van genoemd wetsartikel heeft gedaan. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de aan- vraag in te willigen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van Ufford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 29