le afd. 23 februari 1978 AANSCHAFFING PATERNOSTERKAST 21 Heemstede, 31 januari 1973. Aan de Raad, Verschillende van de bij de afdeling interne zaken in gebruik zijnde 4-ladige dossierkasten zijn versleten en moeten vervangen worden. Tevens is behoefte aan uitbreiding met enkele kasten ten behoeve van het op genoemde afdeling staande dynamisch archief. Van de omstandigheid dat nieuwe ladenkasten zullen moeten worden aan- geschaft willen wij gebruik maken om on een moderner, meer ruimtebe- sparend opbergsysteem over te gaan. Door het plaatsen van een pater- nosterkast, type Rotomat 600, kan dit doel worden bereikt. Deze kast, met een hooate van 256 cm en een opbergkapaciteit van plm. 30 m ar- chief, is geschikt voor de frontale opberging van de dossiers. Het bestaande dossierbestand kan hierin zonder meer overaeplaatst worden. De elektrische besturing geschiedt door selectietoetsen, die de ge- wenste dossiergroep laten verschijnen. Met de aanschaffing van één paternosterkast kan voorshands worden vol- staan. Hierin kan de inhoud van 12 4-ladenkasten geplaatst worden, waardoor een grote ruimtewinst wordt verkregen, omdat dan de thans midden op de afdeling staande kasten kunnen verdwijnen. Eeh gedeelte van deze kasten zal nog enige tijd kunnen worden gebruikt Zij zijn bestemd voor de archiefbewaarplaats, terwijl ook verschillen- de diensten het verzoek hebben gedaan enkele kasten voor archiefdoel- einden te mogen ontvangen. De prijs van een paternosterkast, type Rotomat 600, bedraagt inclu- sief B.T.W. en andere kosten f 23.271,39 terwijl de kosten van een elektriciteitsaansluiting door het gemeentelijk technisch bedrijf wor- den geraamd op f 432,54, zodat in totaal een krediet van f 23.704,-- (afgerond) nodig is, af te schrijven in 10 jaren. Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van Hpn Hnpk W.H.D.Quarles van Ufford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 3