4e afd. 30 maart 1978 39 6. Het renelen van de leiding en de coördinatie bij het repressief optreden van de brandweer in groter verband. 7. Het voorbereiden van de coördinatie van de gezamenlijke rampbe- strijdingsacties van de daarbij betrokken diensten en organisa- ties. 8. Het bevorderen van het totstandkomen van uniforme gemeentelijke verordeningen, regelingen en voorschriften. 9. Het behartigen van de brandpreventievoor zover daarin door de betrokken gemeenten niet wordt voorzien. 10. Het coördineren en verzorgen van opleidingen en oefeningen. 11. Het aanschaffen van bijzonder materieei dat dient ter dekking van de risico's die het aigemeen risicobeeid in de deeinemende gemeen- ten te boven gaan. 12. Het aanschaffen en het beheren van apparatuur, materiaien en blus- stoffen, voor zover deze bestemd zijn voor gezamenlijk gebruik. 13. Het coördineren van het onderhoud van het materieel. 14. Het bevorderen van de standaardisatie van materieel, apparatuur, materialen en uitrusting. 15. Het bevorderen van een doelmatige bluswatervoorziening. 15. Het bevorderen van het insteiien en het instandhouden van doeima- tige bedrijfsbrandweren. Haterieel Artikel 5. 1. Iedere aan deze regeling deelnemende gemeente blijft eigenaresvan het ir. haar eigendom zijnde materieel. 2. Bij de aanschaffing van nieuw materieel wordt zoveel mogelijk ge- normaliseerd materieel aangeschaft. Organen. Artikel 6. De organen van de Regionale Brandweer zijn: a. het algemeen bestuur; b. het dagelijks bestuur; c. de voorzitter. - 8 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 48