4e afd30 maart 1978 39 Algemeen bestuur. Artikel 7. Artikel 8. 1. Het algemeen bestuur houdt ten minste twee vergaderingen per jaar en verder zo dikwijls de voorzitter of het dagelijks bestuur dit nodia acht. 2. De voorzitter is verplicht op schriftelijk verzoek van ten minste vier leden van het algemeen bestuur binnen twee weken na de ontvangst van het verzoek een vergadering te doen bijeenkomen. 3. De inspecteur, alsmede de voorzitter van de Commissie van Advies als bedoeld in artikel 14, wordt een kennisgeving van de te houden verga- deringen gezonden. Zij zijn bevoegd deze vergaderingen bij te wonen en hebben daarin een raadgevende stem. Artikel 9. 1. De vergaderingen van het algemeen bestuur zijn openbaar. De deuren worden gesloten, wanneer dit door tenminste een vierde van de aanwe- zige leden wordt gevraagd of de voorzitter dit nodig oordeelt. - 9 - 1. Het algemeen bestuur wordt gevormd door: a. de burgemeester van de deelnemende gemeenten dan welvoor zover de colleges van burgemeester en wethouders van de desbetreffende gemeenten daartoe besluiten, de door elk dier colleges uit hun midden aangewezen wethouder; J). één, twee, drie of vier leden per deelnemende geraeente, al naar gelang de gemeente een inwonertal heeft respectievelijk beneden de 10.000, van 10.001 tot 30.000, van 30.001 tot 100.000 en van 100.001 en daarboven, aan te wijzen uit en door de raad van de betrokken gemeenten; jc. één vertegenwoordiger, in de kwaliteit van waarnemer, van elkvan de gewesten in de regio, indien deze dit wensen. 2. Burgemeester en wethouders van eik der deelnemende gemeenten wijzen uit hun midden een plaatsvervanger voor het in lid 1, sub a bedoelde lid van het algemeen bestuur aan. 3. De raden van de deelnemende gemeenten wijzen uit hun midden een ver- vanger aan voor elk van de in lid 1 sub b bedoelde leden van het al- gemeen bestuur.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 49