4e ard. 30 maart 1978 39 De vergadering beslist of met gesloten deuren zai worden beraad- slaagd 2. Op de vergaderingen van het algemeen bestuur is het bepaalde inde artikeien 47, 48, eerste lid, 49, leden 4 t/m 8, 50 leden 1 en 2,52 en 54 t/m 58, gemeentewet van overeenkomstige toepassing, voor zover daarvan niet bij of krachtens deze regeling is afgeweken, met dien verstande aat, waar in die artikelen wordt gesproken van "de raad" wordt gelezen: het aigemeen bestuur, van "burgemeester en wethouders": "het dagelijks bestuur" en van "de burgemeester""de voorzitter". 3. De verslagen van de vergaderingen van het algemeen bestuur worden aan de raden van de deelnemende gemeenten ter kennisneming toegezonden. Artikei 10. Tot de taak van het algemeen bestuur behoort: a. het benoemen, schorsen en ontslaan van de secretaris en de penning- meester b. het vaststellen van een huishoudelijk regiement, waarin o.m. opge- nomen de orde voor de vergaderingen van het algemeen bestuur, het dageiijks bestuur en de Commissie van Advies als bedoeld in artikel 14; chet vaststellen van de begroting en het vooriopig vaststellen van de rekening; d. het aangaan van geldleningen en net sluiten van rekening-courant- overeenkomsten; e. het vaststellen van een verordening betreffende het financieel be- heer; f. het benoemen van een deskundige, beiast met de controie op het gel- delijk beheer en de boekhouding en de deugdelijkheid van de rekening en verantwoording; g- älles wat bij of krachtens deze regeling niet aan anderen is opgedra- gen. Dagelijks bestuur. Artikei 11. 1. Het dageiijks bestuur wordt gevormd door de in artikel 7 lid 1 suba bedoelde leden van het algemeen bestuur. 2. Het bepaalde in artikel 8, lid 3, is van overeenkomstige toepassing. - 10 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 50