4e afd30 maart 1978 39 3. Het dagelijks bestuur is belast met de dagelijkse leiding en met de voorbereiding en de uitvoering van de besluiten van het algemeen be- stuur 4. Het dagelijks bestuur zendt het verslag van controle en onderzoekvan de in artikel 10 onder f bedoelde deskundige aan gedeputeerde staten. 5. Het dagelijks bestuur benoemt, schorst en ontslaat het personeel voor zover het algemeen bestuur zich dat recht niet heeft voorbehouden. 6. Het bepaaide in de artikelen 52, lid 1 en 2 en 98 van de gemeentewet zijn voor het dagelijks bestuur van overeenkomstige toepassing. Voorzi tter Artikel 12. 1. De burgemeester van Haarlem is voorzitter van de Regionale Brandweer. 2. De vervanging van de voorzitter wordt geregeld door het dagelijks be- stuur. 3. De voorzitter van de Regionale Brandweer is voorzitter van het alge- meen bestuur en van het dagelijks bestuur. Artikel 13. 1. De voorzitter en de secretaris tekenen alle van het algeraeen bestuur en van het dagelijks bestuur uitgaande stukken, voor zover in het huishoudelijk reglement niet anders is bepaald. 2. De voorzitter vertegenwoordigt de Regionale Brandweer in en buiten rechte., voor zover hij die vertegenwoordiging niet schriftelijk aan anderen opdraagt. Commissie van Advies. Artikel 14. 1. Er is een Commissie van Advies, bestaande uit de commandanten vande brandweerkorpsen van de deelnemende gemeenten. 2. Bij verhindering, ziekte of ontstentenis van een commandart wordt de- ze vervangen door diens plaatsvervanger 3. De Commissie wordt voorgezeten door de commandant van het brandweer- korps van de vestigingsgemeente. 4. Bij verhindering, ziekte of ontstentenis van de voorzitter wordt de- ze vervangen op een door de Commissie te bepalen wijze. 5. De Commissie adviseert gevraagd en ongevraagd het algemeen bestuur en het dagelijks bestuur ten aanzien van de in artikel 4 en artikel 5, - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 51