4e afd. 30 maart 1978 39 lid 2 genoemde punten en ten aanzien van die vraagstukken betref- fende de Regionale Brandweer, welke haar door het algemeen bestuur of het dagelijks bestuur worden voorgelegd. 6. Het algemeen bestuur geeft zo nodig nadere voorschriften betreffen- de de taak van de Commissie. 7. De inspecteur wordt uitgenodigd de vergaderingen van de Commissie bij te wonen. Hij heeft daarin een raadgevende stem. 8. De voorzitter kan, in overleg met de Commissie, adviseurs uitnodigen tot het bijwonen van ëén of meer vergaderingen der Commissie. Rechtspositie personeei. Artikel 15. Op het personeel zijn van toepassing de bezoldigingsregeling en de ove- rige rechtspositieregelingen van de gemeente Haarlem, zulks met dienver- stande, dat de verschillende bevcegdheden in die regelingen toegekend aan de raad en aan burgemeester en wethouders, worden uitgeoefend door het algemeen bestuur, onderscheidenlijk het dagelijks bestuur. Kosten. Artikel 16. 1. De algemene kosten worden gedragen door alle gemeenten naar rato van het inwonertal op 1 januari van het jaar, voorafgaande aan dat, waar- over de kosten worden berekend. 2. Onder algemene kosten worden die kosten verstaan, welke niet ingevolge het vierde lid van dit artikel als specifieke kosten kunnen worden aangemerkt. 3. De specifieke kosten worden gedragen door de gemeenten die van de voorzieningen en diensten, waarvoor die kosten zijn gemaakt, gebruik hebben gemaakt en wel - zoveel raogelijk - naar de mate waarin zulks geschiedde. 4. Onder specifieke kosten worden in beginsel die kosten verstaan, die niet in redelijk gelijke mate ten behoeve van alle deeineraendegemeen- ten zijn gemaakt. Het algemeen bestuur bepaalt, welke kosten als zo- danig moeten worden aangemerkt en werkt de verdeling van de kosten verder uit. 5. De kosten welke door de Regionale Brandweer worden gemaakt bij het vervullen van de in artikel 4, sub 9 bedoelde taak en werkzaamheden, worden voor wat betreft de algemene preventietaak gedragen door de - 12 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 52