4e afd. 30 maart 1978 39 artikel zoveel mogelijk van overeenkomstige toepassing. 1. Het dagelijks bestuur doet voor 1 juni aan het algemeen bestuur verantwoording over het afgelopen jaar in aansluiting aan de posten van de begroting, onder toezending van de rekening met de daarbij behorende bescheiden, waaronder een berekening van de door de deel- nenende gemeenten te betalen bijdragen. 2. De rekening wordt tenminste twee maanden voor de behandeling ervan door het algemeen bestuur aan de raden van de deelnemende gemeen- ten toegezonden, die binnen twee maanden na de toezending schrifte- lijk bezwaren bij het algemeen bestuur kunnen indienen. 3. Het algemeen bestuur stelt de rekening voorlopig vast nadat deze door de in artikel 10 onder f bedoelde deskundige is onderzocht en zendt deze daarna aan gedeputeerde staten ter vaststel1ing. 4. Van de vaststeiling wordt aan de raden van de deelnemende gemeenten mededeling gedaan. 5. Het besluit van gedeputeerde staten, houdende vaststelling van de re- kening, strekt het dagelijks bestuur en de penningmeester tot déchar- ge, behoudens later in rechte gebleken valsheid in bewijsstukken of ar.dere onregelmatigheden Garantie. Artikei 19. 1. De deelnemende gemeenten waarborgen ten behoeve van de geldgeversde betaling van rente en aflossing van de door de Regionale Brandweer aan te gane geldleningen en van de sommen, die in rekening-courant worden opgenomen, naar evenredigheid van het aantal inwoners op 1 januari van dat jaar, waarin de geldleningen zijn aangegaan, dan wel de sommen in de rekening-courant zijn opgenomen. 2. De gemeenten, die uit de regeling treden, blijven verbonden totwaar- borging van de geldleningen en van de sommen, in rekening-courant opgenomen, aangegaan gedurende de periode dat zij aan de regeling deel namen. - 14 - Rekening. Artikei 18.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 54