Het dagelijks bestuur draagt jaarlijks vôôr 1 juni zorg voor de samen- stelling van een verslag met betrekking tot de door de bestuursorganen en de adviescommissie over het afgelopen jaar gevoerde werkzaamheden. Dit verslag wordt aan de raden en de colleges van burgemeester en wet- houders van de deelnemende gemeenten gezonden, alsmede aan de inspec- teur en algemeen verkrijgbaar gesteid tegen betaling van een redelijke, door het dagelijks bestuur vast te steilen, bijdrage in de kosten. Archief Artikel 21. Ten aanzien van de archiefbescheiden van de Regionale Brandweer zijn de voorschriften omtrent de zorg, de bewaring en het beheer der archiefbe- scheiden, alsmede die omtrent het toezicht daarop, zoals die voor de ge- meente Haarlem zijn of nader zullen worden vastgesteld, van overeenkom- stige toepassing. Toetreding en uittreding Artikel 22. 1. Voor de toetreding van andere gemeenten is, na voorafgaande instem- ming van het algemeen bestuur, nodig een besluit van de raad, van burgemeester en wethouders en van de burgemeester dier gemeenten, welk toetredingsbesluit de goedkeuring van de kroon behoeft. De toe- treding gaat in op de eerste dag van de maand, volgende op die waar- 4in de kroon hieraan goedkeuring heeft gehecht. 2. Uittreding van een aan de regeling deelnemende gemeente kan slechts geschieden drie jaar na de bekendmaking van deze regeling in de Ne- derlandse Staatscourant en vervolgens aan het einde van iedere drie- jaarlijkse periode, mits de daaraan ten grondslag liggende besluiten van de uittredende gemeente tenminste een jaar tevoren aan het alge- meen bestuur zijn toegezonden. 3. Het algemeen bestuur regelt, onder goedkeuring van de kroon, de ge- volgen van toetreding en uittreding. Mijziging en opheffing Artikel 23. 1. Voor wijziging en opheffing zijn gelijkluidende besluiten van ten- minste tweederde van het aantal raden, colleges van burgemeester en wethouders en burgemeesters van de deelnemende gemeenten nodig. - 15 - 4e afd. 30 maart 1978 39 Verslag Artikel 20.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 55