4e afd. 30 maart 1978 39 2. De liquidatie geschiedt door het algemeen bestuur. Op de liquida- tierekening is, voorzover mogelijk, het bepaalde in artikel 18 van toepassing. 3. Gedeputeerde staten stellen de eindrekening vast. 4. Het algemeen bestuur zendt binnen vier weken na ontvangst van de vastgestelde eindrekening aan de raden van de deelnemende gemeen- ten een afschrift van een verslag over de liquidatie. Siotbepalingen flrtikel 24. 1. In alle gevallen, waarin de regeling niet voorziet, beslist het al- gemeen bestuur. 2. Voordat aan een geschil aangaande de uitvoering of de toepassing van de regeling gerezen, de beslissing van de kroon wordt ingeroepen, wordt de zaak voorgelegd aan gedeputeerde staten, teneinde dit colle- ge in de gelegenheid te stellen partijen tot overeenstemming te bren- gen. Artikel 25. 1. Deze regeling treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die van haar bekendmaking in de Nederlandse Staatscourant. 2. Zij wordt aangegaan voor onbepaalde tijd. Artikei 26. 1. Burgemeester en wethouders van Haarlem dragen zorg voor het aanvragen van de krachtens artikel 6, lid 1 van de Wet gemeenschappelijke rege- iingen vereiste goedkeuringenalsmede voor het plaatsen in de Neder- iandse Staatscourant van de in artikei 8 van de evengenoemde wet ver- eiste bekendmakingen. 2. De regeling kan worden aangehaaid ais "Gemeenschappeiijke Regeling Regionale Brandweer Kennemerland" Overgangsbepai ingen Artikel 27. De begroting wordt voor de eerste maal vastgesteid voor de periode, aan- vangende op de dag, waarop de regeling in werking treedt, tot het einde van het lopende kalenderjaar, dan welwanneer het algemeen bestuur hier- toe besluit, tot het einde van het volgende kalenderjaar. flrtikel 28. Als regeling, gelijk bedoeld in artikel 4, lid 1 wordt aangemerkt: De Overeenkomst nopens hulpverlening bij brand, ongevallen en rampen op - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 56