4e afd. 30 maart 1978 39 het Noordzeekanaald.d.31 mei 1972 besloten tussen de gemeenten Am- sterdam, Assendelft, Beverwijk, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Velsen, Westzaan, Zaandam en de Hoofdingenieur A van de Rijkswaterstaat in het arrondissement Noordzeekanaal Artikel 29. 1. De bestaande brandweeralarmcentrale te Velsen blijft de taken, ge- noemd in artikel 4, lid 2, voor die gemeente verzorgen totdat voor de regio het landelijk alarmeringsnummer 0011 gaat funktioneren. Alsdan zal door het algemeen bestuur een regeling worden vastgesteld - ter dekking van de eventuele restant-boekwaarde van de centrale. 2. De gemeente Velsen verplicht zich een voorziening te treffen, waar- door bij haar centrale binnenkomende meldingen tegelijkertijd worden ontvangen in de regionale brandvjeeralarmcentrale. 3. De brandweeralarmcentrale te Velsen fungeert als reserve-regionale centrale. 4. De kosten van het instandhouden en funktioneren van de centrale wor- den aangemerkt als algemene kosten in de zin van artikel 16, lid 1 van deze regeling. De personeelskosten worden gedragen door de ge- meente Velsen. 5. Aanschaffing en/of vervanging van technische voorzieningen voor het instandhouden en laten funktioneren van de centrale gedurende de in lid 1 genoemde periode, moeten zoveel mogelijk passen in de opzet van het regionale verbindingsnetwerk. Aanschaffingen en/of vervangingen vinden niet eerder plaats dan dat de commissie van advies, als bedoeld in artikel 14, aan het algemeen - danwel het dagelijks bestuur een oordeel terzake heeft uitgesproken Artikel 30 1. Voor personeelsleden van de bij de gemeenschappelijke regeling betrok- ken gemeenten, die op het tijdstip van inwerkingtreding van deze re- geling of op een later tijdstip overgaan in dienst van de Regionale Brandweer, wordt een bezoldiging en een rechtspositie door de Regio- nale Brandweer gegarandeerd, welke tenminste even gunstig zijn als die welke voor betrokkenen gelden ten tijde van hun overgaan van de gemeenten naar de Regionale Brandweer. Het uitzicht op periodieke sa- larisverhogingen volgens de schaal waarnaar betrokkenen op het tijd- stip van overgang worden bezoldigd, wordt gegarandeerd. Deze garantie houdt bovendien in, dat de door vorenbedoelde perso- - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 57