2e afd. 27 april 1978 2E WIJZIGING UITKERINGS- EN PENSIOENVERORDENING WETHOUDERS VAN HEEHSTEDE 57 De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de wet van 29 nei 1974, S. 330, tot wijziging van de Algemene burgerlijke pensioenwet en andere overheidspensioenwetten; BESLUIT: A. de Uitkerings- en pensioenverordening wethouders van Heemstede, vast- gesteld bij zijn besluit van 25 november 1971, nr. 146 en gewijzigd bij zijn besluit van 25 mei 1972, nr. 73, te wijzigen als volgt: I Artikel 2 wordt gewijzigd als volgt: a. In lid 1 worden tussen de woorden "laatsteiijk" en "wethou- aer" ingevoegd de woorden: zonder wezenlijke onderbreking b. Aan lid 1 wordt een volzin toegevoegd, luidende: Indien de belanghebbende ten tijde van zijn aftreden alswet- houder de leeftijd van 50 jaar heeft bereikt en hij ten minste tien jaren zonder wezenlijke onderbreking wethouder is ge- weest, wordt hem na afloop van de periode bedoeld in de vori- ge volzin, een uitkering toegekend tot het bereiken van de 55- jarige leeftijd. c. De leden 2 en 3 worden vernummerd tot leden 3 en 4. d. Tussen lid 1 en het nieuwe lid 3 wordt ingevoegd een nieuw lid 2, luidende: 2. De raad beslist of een onderbreking als v/ezenlijk moetwor- den beschouwd. Van een zodanige onderbreking is geen spra- ke, indien deze ten hoogste twee maanden heeft geduurd. e. Lid 4 (nieuw) vervalt. II Tussen de artikelen 2 en 3 wordt ingevoegd een nieuw artikel, luidende: Artikel 2a 1. In bijzondere gevallen kan de raad besluiten dat de uitkering zal worden voortgezet voor een met inachtneming van het bepaal- de in artikel 6, onder b, vast te stellen termijn, welke op dezelfde wijze kan worden verlengd. 2. Voor de in lid 1 bedoelde voortzetting van de uitkering komt zonder nadere beslissing van de raad in aannerking de gewezen wethouderdie op de dag, waarop het genot van de uitkering -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 11