2e afd27 april 1978 57 XI In artikel 50, lid 1, vervalien de woorden "dadelijk ingaand". XII Artikel 57 wordt gewijzigd als volgt: a. In lid 1 wordt de zinsnede "waarover de overledene de pleeg- ouderlijke zorg droeg" qelezen: "waarover de overledene ten tijde van het overlijden de pleegouderlijke zorg droeg". b. Toegevoegd wordt een derde lid, luidende: 3. Lid 1 is van overeenkomstige toepassing in geval van ver- missing van een gepensioneerd wethouder. XIII Artikel 53, lid 2, wordt gelezen als volgt: 2. Indien een vermiste in leven blijkt te zijn, kan hetgeen aan tijdelijk pensioen en aan uitkering, bedoeld in artikel 57, is betaald, worden teruggevorderd. XIV Het opschrift boven artikel 63 wordt gelezen: Herziening, wijziging en herstel. XV Artikel 63 wordt gelezen als volgt: 1. Burgemeester en wethouders herzien een door hen ter uitvoe- ring van deze verordening genomen beslissing, indien: a. aan die beslissing een feitelijke onjuistheid ten grondslag ligt; b. na die beslissing blijkt, dat aan die beslissing andere fei- ten ten grondslag dienen te worden gelegd. 2. Indien na een beslissing van burgemeester en wethouders de fei- ten, waarmede in die beslissing rekening is qenouden, zodanig zijn gewijzigd, dat deze beslissinq anders zou luiden als zij nog genomen zou noeten worden, wijzigen burgemeester en wethou- ders de beslissing, rekening houdende net de gewijzigde feiten. 3. Burgemeester en wethouders herstellen een door hen genomen be- 4 slissing omtrent toekenning - inbegrepen aanpassing op grond van artikel 46 -, herziening, wijziging of betaalbaarstelling van een pensioen, indien daarin een onjuistheid, anders dan bedoeld in de vorige leden, voorkomt. 4. Burgemeester en wethouders stellen belanghebbende in kennisvan de gronden, waarop een besiissing als bedoeld in de vorige le- den, steunt. 5. Indien vijf jareri zijn verstreken na de dagtekening van een over- eenkomstig de vorige leden voor herziening, wijziging of herstel vatbare beslissing, kunnen burgemeester en wethouders die leden buiten toepassing laten. XVI Artikel 64 wordt gewijzigd als volgt: a. De eerste volzin van lid 1 wordt gelezen: Een herzieningsbeslissing, een wijzigingsbeslissing en een her- stelbeslissing vermelden de dag van de inwerkingtreding. b. Lid 2 wordt gelezen: 2. Een herzieningsbeslissinq leidt niet tot terugvordering of -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 15