2e afd. 27 april 1978 3E WIJZIGING UITKERINGS- EN PENSIOENVERÛRDENING WETHOUDERS VAN HEEMSTEDE 58 De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de wet van 22 januari 1975, S. 41, waarbij o.m. zijn gewij- zigd de artikelen 119 en 162 van de Algenene pensioenwet poiitieke ambtsdragers; BESLUIT A. de Uitkerings- en pensioenverordening wethouders van Heemstede, vastgesteld bij zijn besluit van 25 november 1971, nr. 146, se- dert gewijzigd, te wijzigen ais volgt: I In artikel 2a, lid 4, eerste volzin, worden tussen de woorden "geneeskundigen" en "voor" ingevoegd de woorden: en arbeids- deskundigen. II a. Het opschrift boven artikel 61 worat gelezen: Pensioenbetaling zonder machtiging aan een ander dan gepen- sioneerde. b. Artikel 61 wordt gelezen als volgt: 1. Indien een qepensioneerde in een inrichting ter verp^c-ging van geesteszieken of van zwakzinnigen is opgenomen of,niet opgenomen zijnde in een zodanige inrichting, op grond van aeestelijke gestoordheid niet in staat is kwijting te ver- lenen voor de uitbetaling van pensioen, kan het pensioen uitbetaald worder aan een door burgemeester en wethouders aan te wijzen persoon of instelling. In andere door hen aan te wijzen bijzondere gevallen kan het pensioen in plaats van aan de gepensioneerde zonder diens machtiging uitbetaald worden aan een door burgemeester en wethouders aan te wij- zen persoon of instelling. 2. Indien een gepensioneerde ingevolge net bepaalde bij of krachtens de artikelen 6, lid 2, 11 en 12 van de Algemene Wet bijzondere ziektekosten een bijdrage verschiildigd is in de kosten van een verstrekking als bedoeld in de arti- kelen 6 en 11 van die wet of een vergoeding als bedoeld in de artikelen 11 en 12 van die wet, kan het pensioen tot ten hoogste het bedrag van die bijdrage in plaats van aan de gepensioneerde zonder diens machtiging vjorden uitbetaald aan de Ziekenfondsraad-2-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 22