4e afd. 18 mei 1978 60 Zoals opgemerkt wordt in de beantwoording van het door Van Meeuwen en Zonen B.V. ingediende bezwaarschrift, wordt deze pianwijziging ingege- ven door het opnemen van de mogelijkheid tot agrarische bedrijfsbebou- wing nabij de Herenweg, waardoor een dergelijke bebouwing aan de zijde van de Manpadslaan in beginsel zoveel rnogelijk kar, worden beperkt; dit is gewenst in verband rnet het karakter van deze laan en de problemen die zullen ontstaan bij toenerning van zwaar verkeer. Ten behoeve van de ter piaatse gevestigde bedrijven is aan ons college in de ontwerp-voorschriften de bevoegdheid toegekend de betreffende gronden alsnog voor agrarische doeleinden zonder nader aanwijzing te be- stenrmen als zulks voor een doelmatige agrarische bedrijfsvoering noodza- kelijk is. De hierbij voorgeschreven procedure is voorts met de nodige waarborgen omkleed. Eer, andere belangrijkc- pianwijziging die wordt voorgesteld, betreft de bestemming van het zuidelijke gedeelte van het perceel kadastraal bekend onder sectienr.7929 tot volkstuincomplex door wijziging van de bestem- ming "Agrarisch gebied met grote landschappelijke waarde" in de bestem- ming "Recreatie, subbesternming volkstuinen". Deze bestemmingswijziging wordt ingegeven door het huidige tekort aan volkstuinen, welk tekort na de te verwachten opheffing van andere complexen nog aanzienlijk zal toe- nemen. Wij geven u in overweging overeenkomstig het ontwerp te besluiten.. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van.den Hoek. G.J.Willernse l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 2