4e afd. 18 roei 1973 60 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "MANPADSLAAN N00RDZ JD." De Raad der qemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 24 oktober 1977 gedurende een maand ter geneentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- bestemningsplan "Mandpadslaan Noordzijde"; dat binnen de daarvoor gestelde ternijn bezv/aarschriften tegen het ont- werp zijn ingekomen van: 1 - ir. A.E. Christiaanse, L. van Wijkplein 10, alhier; 2 - P. Nelis en Zoon's Bloembollenkwekerij en Handel B.V., Herenweg37, alhier; 3 - C.M. Roozen, Herenweg 31, alhier, namens A. Roozen-Stoel 4 - F.A. Roozen, Eemlaan 19, alhier en veertien anderen; 5 - H. Thijsse, Herenweg 39a, alhier en vier anderen; 6 - J.A. van Kleef, Eemlaan 3, alhier en twee anderen; 7 - F. Wiersma, Eemlaan 4, alhier; 8 - M.J. Roozen, Herenweg 27, alhier, namens N.J. Roozen b.v.; 9 - Kon. Bloembollen- en Zaadhandel Van Tubergen B.V., Kom'nginneweg 86, Haarlem; 10 - Kon. Kwekerijen G.C. van Meeuwen en Zonen B.V., Herénweg 21, alhier; 11 - J.J. Kneppers, Parklaan 88, Haarlem namens H.J. Prins; dat P. Nelis en Zoon's Bloembollenkwekerij en Handel B.V. de bezwaarschri ten niet - zoals voorgeschreven - tot de gemeenteraadmaar tot burgemees ter en wethouders heeft gericht; dat adressant derhalve in haar bezwaren niet-ontvankelijk dient te worden verklaard, doch dat haar bezwaren niettemin ambtshalve in de overwegingen kunnen worden betrokken; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samenqevat, terwijl de bezwaren kunnen worden beantwoord zoals achter de verkorte in- houd is vermeld; lr. A.E. Christiaanse, L. van Wijkplein 10, Heemstede. la. Adressant maakt bezwaar tegen de ten westen van de woning Herenweq 43 gelegde bestemmingen van achtereenvolgens Erf, Becr i jveri-opslanruim- te en Tuin, met name tegen de situering daarvan. Hij voert daarbij aan dat de vormgeving van deze bestemmingen overeenkomstig de bestaan de bebouwing langgerekt en ongunstig is en bovendien zeer dicht nabij de woning is gesitueerd. Door westelijk van de woning uitsluitend de bestemming Bo te leggen met een bebouwingspercentage van 55% ont- staat de mogelijkheid de bebouwing bij vervanging anders te situeren. Een van de intenties van het bestemmingsplan is het handhaven van de hui- dige openheid van het gebied met voorstedelijke bebouwinn. De bestemmingen zijn overwegend conform de huidige situatie gelegd. De onderlinge afstanden der gebouvren zijn gehandhaafd. Aan de in het bezwaarschrift verzochte herinrichting van het terreinkan, zonder in strijd te komen met de intenties van het bestemmingsplan, ge- deeltelijk worden tegemoet gekomen. De plankaart ware derhalve aan te passen door aan het gedeelte in de noordwestelijke hcek van het terrein

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 3