18 rneï 1978 60 van het bedrijf gelegen grond, waardoor behoudens op een strook van 15 meter in westelijke richting geen uitbreiding van de bestaan- de bedrijfsruimte mogelijk is. Verzocht wordt ook op het perceel kadastraal bekend onder sectienr. 8354 bebouwing toe te staan. Het betrekkelijk kort geleden opgerichte gebouw op het perceel kadas- traal bekend onder sectie nr. 8355, is verreweg het grootste ge- bouw in het plangebied. Het langwerpige gebouw strekt zich over een lengte van ca. 170 m vanaf de Herenweg 'in westelijke richting uit. In die hoedanigheid doet het gebouw reeds afbreuk aan de nagestreef- de iandschappelijke openheid. Met het oog hierop en het feit dat de noodzaak tot uitbreiding van de bedrijfsruimte niet is aangetoond, dienen de gelegde begrenzingen der bestemmingen te worden gehandhaafd. 2b. Ter voorkoming van overlast door volkstuingebruikers wordt voorae- steld een brede sloot te graven en een beschermend hekwerk aan te bren- gen. Tegen verbreding van de waterloop bestaan geen bezwaren. Voor het be- reiken van het beoogde doel wordt een waterbreedte van 2.00 m voldoen- de geacht, hetgeen op de plankaart kan worden aangegeven. 3C.M. Roozen, Herenweg 31, alhier, nanens mevrouw A. Roozen-Stoel Adressant maakt bezwaar tegen de agrarische bestemming(rooi1ijnstrook zonder bebouwing) van de huidige voortuin van de woning Herenweg 31 op het kadastrale perceel nr. 7928. Deze bestemming maakt aan- en uitbouw van de woning en het plaatsen van een tuinhuis of iets derge- lijks in de voortuiri onmoqelijk. De rooilijn be'invlcedt voorts de waarde van de woning. s Gelet op het feitelijke gebruik van het perceel kadastraal bekend sectie B nr. 7928 en gelet op het feit dat de bestenminq van de naast- liggende gronden wordt gewijzigd in verband met de voorgenomen ver- koop ervan, is het reëel het bedoelde perceel alsnog te bestemmen voor woondoeleinden met bijbehorend erf en tuin. "an de wens van reclamant om de rooilijn te verleggen kan niet worden tegemoet gekomen, daar het ruime voorstedelijke karakter van de bebou- wing langs dit gedeelte van de Herenweg gehandhaafd behoort te worden. Aan- en/of uitbouwen van de woning aan de straatzijde verstoren het straatbeeld en kunnen dan ook, evennin als tuinhuisjes in de voor- tuinen, niet worden toegelaten. 4. F.A. Roozen, Eemlaan 19, Heemstede en veertien anderen. De in het ontwerp-plan opgenonen groenvoorziening aan de noordzijde van het volkstuincomplex op perceel nr. 8322 wordt naar de mening van adressanten te globaal omschreven. De bezwaren betreffen het ge- bruik en het karakter van de groenstrook. Een dergelijke strook zou niet ter ontsluiting van het complex mogen dienen en niet uit gras mogen bestaan, maar uit bepianting van een maximale hoogte van 2 me- ter. Voorts wordt bezwaar gemaakt tegen de iri artikel 13 van devoor- schriften opgenomen hoogtemaat van 1.80 m voor bouvrwerkengeen 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 5