4e afd. 18 nei 1978 6C cntlenen, zulks nede in verband met het bepaalde in artikel 33 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Het feit dat de koopprijs van de woningen destijds mede bepaald is door het vrije uitzicht heeft geen enkeie invloed op het bestemmingsplan. Hierbij zij nog aangetekend dat van gemeentewege geen toezeggingen zijn (of kun- nen worden) gedaan. adh. Gezien het feit dat aan drie zijden rondon hét volkstuincomplex een groenstrook is geprojekteerd, wordt het bezwaar van aantasting van de privacy niet gedeeld. ad. c. Aangezien in het gebied geen natuurwetenschappelijke waarden zijn geconstateerdis er geen reden voor vrees voor aantasting van natuurwetenschanpelijk vyaardevolle flora en fauna. addMet Rijkswaterstaat, de beheerder van de Herenweg, is bij de plan- voorbereiding overleg gevoerd over de voorgenomen ontsluiting van de volkstuinen via de bestaande uitrit op het perceél kadastraai bekend sectie B nr. 8322. Daarbij is niet gebleken dat de ver- keersvei1igheid ter plaatse ontoelaatbaar zou worden aangetast. 8- M-J- Roozen, Herenweg 27, Heemstede, namens N.J. Roozen b.v. Het bedrijf is eigenaar van het perceelkadastraal bekend onder sec- tienr. 7929, welk perceel in het ontwerp-plan de bestemmingen agrari- schc doeleinden en agrarisch gebied met grote landschappel i jke waarde heeft. In verband met de noodzakelijke beëindiging van het bedrijf en het gebrek aan belangstellina voor overname daarvan in de bloembolien- branche wordt wijziging van de bestemming in Handel en Nijverheid qe- vraagd. J Gegeven het feit dat het bedrijf N. en J. Roozen B.V. moet worden be- ëindigd en bedmjfsovername niet in de lijn der verwachtingen ligt, kan aan het verzoek van reciamant om de betreffende gro.nden een snde- re dan de agrarische bestemming te geven, gedeeltelijk worden tegemoet- gekomen. Aan de gronden ware evenwel niet de bestemming handei en nij- verheid te geven, naar de bestemming bedrijven, subbestemming ambach- tenjke bedrijven. Het meest westelijke gedeeite van het bedrijfster- rein kanin gebruik worden genomen als opslag- en/of parkeerterrein. Het bedrijfsterrein dient dan om landschappelijke recenen aan de zuid- en westzijde te worden voorzien van een afschermende bepla.nting. Blijkens de bestemningsomschrijving zijn ter plaatse naast ambachte- njke bednjven eveneens groothandelsbedrijven toegestean. Dit laat- ste in verband met de voorgenomen verplaatsing naar het terrein van reclamant van een groothandeisbedrijf dat elders in Heemstede geves- tigd is en daar de ruimte mist om de noodzakelijk geachte uitbreidin- gen te realiseren. De bestemming handel en nijverheid kan niet gelegd worden omdat het, gezien de kwetsbaarheid van het gebied, ongewenst" is dat elk willekeurig bedrijf zich ter plaatse zou kunnen vestigen. 9. Kon. Bloembonen- en Zaadhandel Van Tubergen B.V.. Koninoinnpwpg p.p Haarlem.a Het bedrijf is o.m. eigenaar van het perceel kadastraal bekend onder sectienr. 7168 en maakt bezv/aar tegen het feit dat door de bestem- rning A(kt) de stichting van bedrijfsgebouwen aldaar onmogelijk wordt Gelet op de investeringsplannen van het bedrijf en die van de firma Van Meeuwen wordt gedacht aan een gezaraenlijke realisering van agra- rische bedrijfsgebouwen. Verzocht wordt de bestemming van bedoeld - S -

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 9