2e afd. 25 mei 1973 55 35 WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT Heemstede, 36 mei 1978. Aan de Raad, Hierbij doen wij u ter vaststelling toekomen een ontwerp-besluit tot 3e wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement. De in dit ontwerp opgenomen wijzigingen zijn ons aanbevolen door het Cen- traal Bureau inzake gemeenschappeiijke behandeling van gemeentelijke per- soneelsaangelegenheden. Het over deze wijzigingen gevoerde centraal over- leg heeft tot overeenstemming geleid met de centrales van overheidsperso- neelzodat plaatselijk overleg achterwege kan blijven. De wijzigingen dragen in hoofdzaak een technisch karakter. De me.ste be- palingen hebben dan ook ten doel de tekst te verbeteren en aan te passen aan de regelingen, welke voor het rijkspersoneel gelden. Voorts worden enkele redactionele wijzigingen aanbevolen ter aanpassing aan inmiddeis vastgestelde nieuwe, van het Algemeen Ambtenarenregiement afgeleide, ver- ordeningen en ter bevordering van een betere ieesbaarheid. Nieuw is het recht van de ambtenaar tot overboeking van wegens zie';te niet genoten vakantiedagen naar het eerstvoigend kalenderjaar, opqenomen onder de punten X en XIII. Voorts is onder punt XV opgenomen een wijziging van artikel E 10, op grond waarvan aan de ambtenaar, die onderworpen is geweest aan een geneeskundig onderzoek, tijdelijk andere werkzaamheden kunnen worden opgearagen in het belang van zijn genezing. Tenslotte is onder punt XXIX een uitbreiding opgenomen van de ontslag- gronden, opgenomen in artikel H 11, lid 1, aan welke bepaling in de prak- tijk reeds lang behoefte bestond. Voor een uitgebreidere toelichting mogen wij u verwijzen naar de betref- fende circulaires van het Centraai Bureau inzake gemeenschappelijke be- handeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, welke voor u bij de stukken ter inzage liggen. Wij stellen u voor tot 3e wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement over te gaan door vaststeliing van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van L'fford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 15