2e afd. 25 mei 1978 61 2e WIJZIRING ARBEIDSOVEREENKOMSTENVERORDENING Heemstede, 9 mei 1978. Aan de Raad, In het kader van de herziening van een aantal rechtsnositiereqelincen heeft het Centraal Rureau inzake qemeenschapnelijke behandelinq van qe- meentelijke personeelsaangeleqenheden tevens enkele wijziqingen aanbe- volen van de Arbeidsovereenkcmstenverordeninq Deze. wijzigingen hebben ten doel uitbreidinq te qeven aan de moqelijk- heid werknemers op arbeidsovereenkomst in dienst te nemen en wel van personen, die te werk worden qesteld voor het verrichten van werkzaam- he,den in het kadér van een door het directoraat-qeneraal voor de ar- beidsvoorziening van het Ministerie van sociale zaken qesubsidieerd werkgeleqenheidsobject Toc noq toe was het slechts moqelijk personen op arbeidsovereenkomst in dienst te nemen voor ten hooqste zes maanden om te vermijden, dat dit personeel tevens ambtenaar in de zin van de Alqemene burgerlijke pens.ioënwet zou worden. Met de voorgestelde wi.jziginq wordt beooqd de moqelijkheid te openen met de in het kader van de aanvullende werkqeleqenheid in dienst te nemen personeelsleden, een arbeidsovereenkomst aan te gaan voor een periode van langer dan zes maanden, zonder dat dit personeel ambte- naar in de zin van de Algemene burqerlijke pensioenwet v/ordt. Krach- tens een Koninklijk besluit van 28 juli 1973, Stb.406, zijn zij hier- van n.luitgesloten. Wij stellen u voor tot vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besiuit tot 2e wijziqing van de Arbeidsovereenkomstenverordeninq over te gaan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De buroemeester W.H.van den Hoek W.H.D.Ouarles van Ufford 1

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 1