102 twee firma's. Aan de Philips P 380, gecombineerd met het invoersysteem P 173, wordt de voorkeur gegeven, omdat de programma's van de ieveran- cier verfijnder zijn. Bovendien zijn de ervaringen met de Philips apparatuur goed. Op de P 380 is de verwerking van magneetkaarten mogelijk, waardoor het aantai te verrichten handelingen bij de bediening van deze machine be- duidend minder is dan bij de huidige apparatuur. De P 173 zal in eerste instantie hoofdzakelijk worden benut voor de aan- levering van mutaties ten behoeve van de verbruiksadministratie (gas, wa- ter en elektriciteil)De verwerking van deze mutaties geschiedt bij het c.v.a. Daarnaast zal worden bekeken of nog capaciteit aanwezig is voor de aanle- vering van de mutaties ten behoeve van de onroerendgoedbelastingen en de salarisadministratie. Het zelf leveren van de mutaties via deze apparatuur heeft het grote voor- deel dat de controle hierop in eigen hand wordt gehouden. Dit zal de viot- heid van verwerking ten goede komen. De kosten van aanschaffing van de onderhavige apparatuur bedragen 143.560,- In de projektenlijsten, behorende bij het beleidsplan, is met de onderhavi- ge vervanging rekening gehouden tot een bedrag van 150.000,--. Aan het bestuur van het c.v.a. is, op grond van artikel 39 van de desbe- treffende gemeenschappelijke regeling, spoedshalve toestemming gevraagd tot aanschaffing van bedoelde apparatuur. Volledigheidshalve kunnen wij u nog mededelen dat wij voornemens zijneen werkgroep in het leven te roepen, die tot taak zal hebben de behoefte aan automatisering te inventariseren en na te gaan in hoeverre het c.v.a. bij de automatisering ingeschakeld kan worden. Wij stellen u voor, volgens bijgevoegd ontwerp-besluit, ons een krediet van 143.560,-- ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van U'ford - 2 - 2e afd 31 augustus 1978

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 52