A i 31 augustus 1978 105 - een tijdsplanning van de verschillende fasen. De aan de te verrichten studie tot en met het advies voor de eerste fase verbonden kosten worden globaal geraamd on 400.000, In deze kosten is subsidie gevraaod aan het rijk en de Kamer van Koophandel Voormelde commissie stelt voor de na ontvangst van eventuele subsidies overblijvende kosten te verdelen over de provincie Noord-Holland en de gezamenlijke gemeenten en wel ieder voor de helft. De bijdrage door de gezamenlijke gemeenten zal naar verhouding van het aantal inwoners per gemeente over de gemeenten omgeslaoen kunnen worden. Deze verde- ling zou voör Heemstede een bijdrage van circa f 23.000,-- tot gevolg hebben. De provincie heeft inmiddels een krediet van f 200.000,-- be- schikbaar gesteld en is bereid de totale kosten voor te financieren als de overige deelnemers eveneens overeenkomstig bovenvermelde ver- deelsleutel in de kosten zulien bijdragen. Wij stelleo u voor een krediet van f 23.000,-- beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d.15 augustus ten behoeve van een bijdrage in de kosten van een verkeersonderzoek in Zuid-Kennemerland een krediet van f 23.000,— beschikbaar te stel- len, af te schrijven in 5 jaar. Purgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris De burgemeester W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van Ufford 1978; BESLUIT De secretaris HEEHSTEDE, 31 augustus 1978. De Raad voornoemd, De voorzitter 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 62