120 opgenomen al hetgeen verder nog nodig is ter verkrijging van een over- zichtelijk beeld van het gevoerde beheer en waarin voor zoveel nodig een nadere onderverdeling van de in de rekening voorkomende bedragen wordt gegeven. Verder moet daarin worden opgenomen overzichten van de grondaankopen en grondverkopen, waarvoor de goedkeuring van gedeputeerde staten nog niet is verkregen respectievelijk waarvan de akte nog niet is getrans- porteerd, een overzicht van de verkregen en gegeven opties alsmede een overzicht van het verloop van de investeringen, afschrijvingen, reser ves en voorzieningen. H00FDSTUK VIII - SLOTBEPALINGEN. Artikel 51. Met alie uit deze verordening voortspruitende schattingen wordt belast een commissie van schatting bestaande uit drie leden, welke door de raad worden benoemd. Artikel 52. De daartoe door burgemeester en vjethouders aangewezen ambtenaar ex art. 7, le lid en de administrateur dragen er zorg voor dat, indien als ge- volg van gewijzigde omstandigheden de verordening herziening behoeft, de daartoe nodige voorstellen aan burgemeester en wethouders tijdig wor- den ingediend. Artikel 53. Deze verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1979. Artikel 54. Met ingang van de datum genoemd in artikel 53 vervalt de verordening op het beheer van de gemeentebedrijven, vastgesteld bij besluit van de raad van 28 september 1967 no. 98 goedgekeurd door gedeputeerde staten bij besluit van 27 december 1967 no. 177. HEEMSTEDE26 oktober 1978. De raad voornoemd, De voorzitter De secretaris. - 14 - 2e afd. 26 oktober 1978

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 40