2e afd. 25 oktober 1978 UITBREIDING HOOGSPANNINGSKABELNET NIJVERHEIDSWEG - "MEER EN BERG" 125 Heemstede, 3 oktober 1978. Aan de raad, Bij uw besluit van 29 januari 1976, nr. 20, is een krediet beschikbaar gesteld van f 69.500,-- voor het realiseren van een rechtstreekse ver- binding tussen het transformatorstation "Meer en Berg" en het ontvang- station aan de Nijverheidsweg. Deze uitoreiding was noodzakelijk in verband met de toeneming van het gevraagde vermogen in het zuidelijk gedeelte van de gemeente. Een verdere versterking van deze verbinding werd afhankelijk gesteld van verdere ontwikkelingen. Inmiddels hebben in het zuidelijk gedeelte van de gemeente uitbreidin- gen plaatsgevonden, onder andere ten behoeve van de "Hollandsche Zweed- se Zaadhandel", "De Hartekamp", "Helex" haardenfabriek en de pedagogische akademie "de La Salle". Hierdoor dient de aanvankelijk verwachte uitbreiding van het hoogspannings kabelnet in 1979/1980 vervroegd te worden. In de afgelopen weken is name- lijk gebleken dat de belasting zodanig is toegenomen dat het noodzakelijk is op zeer korte termijn een nieuwe hoogspanningskabel te leggen tussen het hoogspanningsstation "Meer en Berg" en het ontvangstation "Nijverheids weg" Volgens een specificatie, welke voor u bij de stukken ter inzage ligt, wor den de kosten geraamd op f 132.000,--. Omdat de budgettaire ruimte voor deze investering niet gereserveerd is stellen wij u voor dit bedrag te dekken door een beschikking over de re- serve van de sector elektriciteitsvoorziening. Wij stellen u voor het benodigde bedrag ad. f 132.000,--, door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit, aan ons ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek De burgemeester G.J. Willemse, w.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 65