115 I. Andere beschikkingen. Ren gunstige beschikking op een verzoek, een vergunnirig of ontheffing, dan wel een ander stuk, in het persoonlijk be- lang van de aanvrager opgemaakt, voor zover deze stukkenniet afzonderlijk en met name elders zijn vermeld. f 5,15 II. ADMINISTRATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. A.fschriften, uittreksels, duplicaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uittreksel uit een besluit, akte of ander stuk, een en ander voor zover die stukken bij de gemeente be- rusten, per bladzijde of gedeelte daarvan, voor zover hieronder niet afzonderlijk genoemd b. een fotokopie van een besluit, akte of ander stuk, een en ander voor zover die stukken bij de gemeente berusten, per afdruk c. een duplicaat vaccinatiebewijs Gadrukte stukken: a. de (ontwerp) begrotingen met memorie van toelichting: b. de gemeenterekening c. het verslag van het gemeentelijk technisch bedrijf d. de algemene plaatselijke verordening e. de bouwverordening f. de toelichting op de bouwverordening g. een abonnement op de raadsstukken, per jaar h. een abonnement op het raadsverslagper jaar i. notulen van openbare commissieverqaderinqen, per bladzijde j. de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag k. de gids voor het onderwijs in Heemstede, indien ver- strekt op aanvraag 1. overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stukken, voor zover afdrukken zijn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan f 2,55 f 0,45 f 1,- f 25,— f 25,— f 20,- f 8.- f 22,- f 22,- f 10,— f 10,-- 0,15 5,— 3,-- 0,45 - 6 - 4e afd. 26 oktober 1978

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 6