4e afd 1 december 1978 143 "stedelijke-, dagrecreatie- en groenvoorzieningen" vermeld; deze be- stenming ware ook op te nemen voor het in het stadium van voorberei- ding verkerende tennispark aan de Fazantenlaan; - de terreinen van KenneraeroordKennemerduin en Het Overbos diencn in overeenstemming met het bestemmingspian Natuurgebieden als "natuurge- bied" te worden aangemerkt; - het gemeentelijk sportpark aan de Sportparklaan is abusievelijk als "natuurgebied" aangemerkt; de gronden ten noorden van de Prinsenlaan dienen te worden aangegeven als "toekomstig woongebied"; - het aan de oostzijde van de Herenweg, aansluitend op het Wandelbos Groenendaalgeiegen bollenterrein is abusievelijk als "natuurgebied" opgenomen; - De Kartekamp en de rioolwaterzuiveringsinstallatie zijn voorzien van een aanduiding "bijzondere voorziemr.gen"; een dergelijke aanduiding ontbreekt bij Meer en Bos, Mariënheuvelde La Saiie en de begraaf- plaats; - op kaart I Overzicht Randvoorwaarden (ruimtelijk beperkende voorwaar- den) zijn de terreinen van College Hageveld en het moerasgebied aan de Fazantenlaan niet aangemerkt als "natuurgebied voigens in voorbe- reiding zijnae bestemmingsplannen". Wij steilen u voor: a. in hoofdzaak in te stemmen met het door de Kennemerraad in zijn ver- gadering van 16 november 1978 genomen besiuit inzake het ontwerp- streek-plan voor het Amsterdam-Noordzeekanaalgebied; b. in te stemmen met onze beschouwingen en ons te machtigen dienover- eenkomstig eeri bezwaarschrift bij Provinciale Staten van Noord-Holland in te dienen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.'l. van den Hoek. De burgemeester G.J. Willemse, wnd.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 104